Zawody dla szkół ponadpodstawowych „Ratuj i biegaj”

24.04.2024 Aktualności

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji zawodów sportowych pn. „Biegaj i Ratuj", których organizatorem jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Zawody odbędą się 29 maja 2024 roku na terenie Campusu AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72a w Katowicach.

W Zawodach mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa śląskiego, którzy zostaną terminowo zgłoszeni do Zawodów i nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych. Drużyny składają się z pięciu zawodników oraz opiekuna drużyny, wyznaczony przez dyrektora szkoły.

Jedna szkoła może być reprezentowana maksymalnie przez dwie drużyny. O wpisie na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie drużyny lub drużyn powinno zostać przesłane przez dyrektora szkoły, w terminie do dnia 23 maja 2024 r., pocztą e-mailową na adres: promocja@awf.katowice.pl Wzór zgłoszenia stanowi załącznik nr 1 do regulaminu zawodów.

Harmonogram zawodów:
9:00-9:30 – weryfikacja drużyn startujących w Zawodach, zgłoszonych zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu;
9:30-10:00 – odprawa techniczna z opiekunami drużyn startujących w Zawodach;
10:00 – rozpoczęcie Zawodów

Podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się bezpośrednio po ukończeniu ćwiczeń przez ostatnią startującą drużynę.

Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszenia oraz wymagane zgody i oświadczenia znajdują się w załączniku poniżej.

Zapraszamy ! :)