Aktualności

Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie wprowadzenia rozwiązań przeciwdziałających... czytaj dalej »
Mimo pandemii, weź udział we wspólnej zabawie podczas Cyber Biegu organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Zarejestruj się, pobierz aplikację... czytaj dalej »
Połączone siły Uniwersytetu Śląskiego i AWF Katowice zaprojektowały i opatentowały nowy wzór płetw. Naukowcy opracowali płetwy przeznaczone do nauki, pływania... czytaj dalej »
Zgodnie z Zarządzeniem 22/2020 JM Rektora, zajęcia do 24 maja będą odbywały się wyłącznie w formie zdalnej. Poniżej przedstawiamy wytyczne... czytaj dalej »
Z przyjemnością informujemy, że od dnia 18 maja 2020 r. zostanie uruchomiona elektroniczna rekrutacja na studia podyplomowe w Akademickim Centrum... czytaj dalej »
Drodzy studenci Dane do logowania na platformie Microsoft Teams zostały wysłane na wasze adresy mailowe, podane w systemie USOS. Osoby,... czytaj dalej »
Studenci AWF Katowice sfilmowali dla Państwa zestawy ćwiczeń fizycznych, podpowiadając w jaki sposób uczniowie mogą dbać o sprawność fizyczna pozostając... czytaj dalej »
Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia rozwiązań przeciwdziałających... czytaj dalej »
Konferencja odwołana informacje wkrótce Zapraszamy trenerów, instruktorów i wszystkich sympatyków siatkówki do wzięcia udziału w organizowanym przez naszą fundację Kongresu... czytaj dalej »
Drodzy studenci, Poniżej zamieszczamy link do strony gdzie będą udostępniane aktualne plany zajęć w trybie zdalnym. ZAJĘCIA W TRYBIE ZDALNYM... czytaj dalej »