Współpraca z instytucjami naukowo-badawczymi

1. Apor Vilmos Katolikus Főiskolán In Vac; 2600 Vác, Szent Miklós tér 14. (Węgry).
  2. Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „Orgmasz” w Warszawie, Żelazna 87, 00-879 Warszawa (Polska).
  3. Instytut Zarządzania, Biznesu i Technologii – Институтом Управления, Бизнеса и Технологий (Kaługa, Rosja).
  4. Калужский государственный университет им. К.Э. Циолковского, Адрес: 248023, Калужская область, г. Калуга, ул. Степана Разина, д.26, Россия.
  5. Katedra Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
  6. Katedra Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Łódzkiego.
  7. Katedra Inwestycji i Nieruchomości  Politechniki Częstochowskiej.
  8. Katedra Prawa Cywilnego UJ.
  9. Kauno Kolegija (Litwa).
  10. Landesjugendring. Nordhein – Westfalen e.v. “Neue Bruken bauen” (współpraca z Ambasadorem Andrzejem Byrtem).
  11. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dla projektów inwestycyjnych w zakresie innowacji.
  12. Society for Risk Analysis – Europe.
  13. Szkoła Główna Handlowa.
  14. Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Ekonomiczny w Tarnopolu; 11 Lvivska Str. (TNEU Building 1) 46009 Ternopil (Ukraina).
  15. Umowa międzyrządowa RP i RFN (PNWM).
  16. Vytautas Magnus University, K. Donelaicio St. 58, LR-44248, Kaunas, Lithuania
  17. Wydział Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
  18. Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
  19. Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.
  20. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
  21. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Stalowej Woli, ul. Energetyków 11A, 37-450 Stalowa Wola (Polska).
  22. Wyższa Szkoła Współpracy Międzynarodowej i Regionalnej im. Z. Glogera w Wołominie, ul. Laskowa 4, 05 - 200 Wołomin (Polska).