Dyżury i kontakt


DZIEKAN WYDZIAŁU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

dr Wiesław Garbaciak, prof. AWF Katowice
Pokój 3b 

studia I stopnia kierunek sport oraz studia I stopnia aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym

Konsultacje/dyżur:
środa 7:00 - 8:30
środa: 12:00 - 13:30
czwartek  8:00 - 10:00


PRODZIEKANI

Prodziekan ds. studiów I stopnia kierunek wychowanie fizyczne i IPPS
dr Krzysztof Wilusz
Pokój nr 4a
Konsultacje: Wtorek 9:00- 10:00

Prodziekan ds. studiów II stopnia kierunek wychowanie fizyczne
dr  Zbigniew Pawelak
Pokój nr 5a
Konsultacje:  wtorek 12:30 -13:30 

Prodziekan
dr hab. Agnieszka Nawrocka, prof. AWF Katowice
Pokój nr 5b
Konsultacje: zwolnienie lekarskie

Prodziekan ds. studiów I i II stopnia kierunek turystyka i rekreacja oraz studiów II stopnia trener osobisty z dietetyką sportową
dr Aleksandra Vierek
Pokój nr 6a
Konsultacje
czwartek  9:30 – 11:00


Kierownik Dziekanatu

mgr Magdalena Dudek
Pokój 3a
tel. (032) 207 52 71
adres e-mail: m.dudek@awf.katowice.pl    


Sekretariat Wydziału Wychowania Fizycznego
Zespół ds. studiów I stopnia kierunek aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym oraz Indywidualnego Program i Plan Studiów (IPPS) na Wydziale Wychowania Fizycznego (studia I stopnia kierunek wychowanie fizyczne i sport)

Pokój nr 3  

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00

Anna Piotrowska
tel. (032) 207 52 56
adres e-mail: a.piotrowska@awf.katowice.pl   

mgr Olga Pronina
tel. (032) 207 52 24
adres e-mail: o.pronina@awf.katowice.pl                                                                                                                                                     


Zespół ds. studiów I stopnia kierunek wychowanie fizyczne, kierunek sport oraz IPPS I stopień (AFIŻ, TiR):

Pokój 4
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00

Barbara Zakowicz
tel. (032) 207 51 43
adres e-mail: b.zakowicz@awf.katowice.pl

mgr Dorota Czapiewska
tel. (032) 207 51 43
adres e-mail: d.czapiewska@awf.katowice.pl


Zespół ds. USOS  oraz studiów II stopnia kierunek trener osobisty z dietetyka sportową

Pokój nr 5
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00

Justyna Wróbel
tel. (032) 207 51 31
adres e-mail: j.wrobel@awf.katowice.pl

Ewelina Wilusz
tel. (032) 207 54 32
adres e-mail: e.wilusz@awf.katowice.pl


Zespół ds. studiów I i II stopnia kierunek turystyka i rekreacja, studiów II stopnia kierunek wychowanie fizyczne oraz IPPS II stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego

Pokój nr 6
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00

mgr Joanna Siedlak-Frydecka
tel. (032) 207 52 62
adres e-mail: j.siedlak@awf.katowice.pl

Katarzyna Raif
tel. (032) 207 52 62
adres e-mail: k.raif@awf.katowice.pl


Praktyki studenckie  
Pokój nr 6
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00

mgr Ewa Bester
tel. (032) 207 53 56
adres e-mail: e.bester@awf.katowice.pl


Wybierz odpowiednia zakładkę z rozwijanego menu.