Dyżury i kontakt


DZIEKAN WYDZIAŁU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

dr Wiesław Garbaciak, prof. AWF Katowice
Pokój 3b 


Konsultacje:
poniedziałek 7:00 - 9:00
czwartek  9:00 - 11:00


PRODZIEKANI

Prodziekan ds. studiów I stopnia kierunek wychowanie fizyczne i IPPS
dr Krzysztof Wilusz
Pokój nr 4a
Konsultacje: Czwartek 10:00 - 11:00

Prodziekan ds. studiów II stopnia kierunek wychowanie fizyczne
dr  Zbigniew Pawelak
Pokój nr 5a
Konsultacje:  czwartek 12:30 -13:30

Prodziekan ds. studiów I stopnia aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym oraz studiów II stopnia trener osobisty z dietetyką sportową
dr hab. Agnieszka Nawrocka
Pokój nr 5b
Konsultacje: wtorek 12:30 - 13:30

Prodziekan ds. studiów I i II stopnia kierunek turystyka i rekreacja
dr Aleksandra Vierek
Pokój nr 6a
Konsultacje
czwartek  9:30 – 11:00


Kierownik Dziekanatu

mgr Magdalena Dudek
Pokój 3a
tel. (032) 207 52 71
adres e-mail: m.dudek@awf.katowice.pl    


Sekretariat Wydziału Wychowania Fizycznego
studia II stopnia kierunek turystyka i rekreacja

Pokój nr 3

mgr Joanna Siedlak-Frydecka
 tel. (032) 207 52 56
 adres e-mail: j.siedlak@awf.katowice.pl                                                                                                                                                                                          


Zespół ds. IPPS studia I stopnia kierunek wychowanie fizyczne oraz sport

Pokój nr 3
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00

mgr Dorota Czapiewska
tel. (032) 207 52 24
adres e-mail: d.czapiewska@awf.katowice.pl


Zespół ds. studiów I stopnia kierunek wychowanie fizyczne oraz kierunek sport

Pokój 4
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00
Sobota: 9:00-13:00 dyżur -  5,19 października  2019 r.

Barbara Zakowicz
tel. (032) 207 51 43
adres e-mail: b.zakowicz@awf.katowice.pl

Lidia Wójcik
tel. (032) 207 51 43
adres e-mail: l.wojcik@awf.katowice.pl


Zespół ds. studiów II stopnia kierunek wychowanie fizyczne oraz kierunek trener osbisty z dietetyką sportową

Pokój nr 5

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00
Sobota: 9:00-13:00 dyżur -  9,16,23,30 listopada  2019 r.

mgr Katarzyna Nowotarska
tel. (032) 207 54 32
adres e-mail: k.nowotarska@awf.katowice.pl

Justyna Wróbel
tel. (032) 207 51 31
adres e-mail: j.wrobel@awf.katowice.pl


Zespół ds. studiów I stopnia kierunek aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym oraz kieruenk turystyka i rekreacja oraz IPPS II stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego oraz IPPS I stopnia (AFIŻ, TiR)

Pokój nr 6

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00
Sobota: 9:00-13:00 dyżur -  12 października 2019 r.

Katarzyna Raif
tel. (032) 207 52 62
adres e-mail: k.raif@awf.katowice.pl

mgr Olga Pronina
tel. (032) 207 52 62
adres e-mail: o.pronina@awf.katowice.pl


Praktyki studenckie  
Pokój nr 6
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 12:00; 12:30 - 14:00
Sobota: 9:00-13:00 dyżur -  5 października 2019 r.
mgr Ewa Bester
tel. (032) 207 53 56
adres e-mail: e.bester@awf.katowice.pl