Świadczenia dla studentów - aktualności

Szanowni Studenci,

W związku z opóźnieniami prac nad uruchomieniem modułu w systemie USOS, w sprawach pilnych prosimy składać wnioski o świadczenia drogą elektroniczną (e-mail) lub korespondencyjną (przesyłki pocztowe, najlepiej za potwierdzeniem odbioru).

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich, Katowice, dnia 21 kwietnia 2020 r.

-------

Szanowni Studenci,

W związku z koronawirusem SARS-CoV-2 wnioski o świadczenia będą przyjmowane drogą elektroniczną, w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych przez system USOS. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem niezbędnych modułów, prosimy o cierpliwość. Informacja o uruchomieniu tej użyteczności systemu zostanie podana do wiadomości niezwłocznie.

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich, Katowice, dnia 26 marca 2020 r.

Zgodnie z zarządzeniem Nr 30/2019 Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 10 września 2019 r. wnioski o uzyskanie świadczeń dla studentów w roku akademickim 2019/20 składać należy w terminie do dnia 15 października 2019 r. do godz.15.00. Miejsce składania wniosków:

1) dziekanat wydziału, prowadzącego kierunek, na którym student stara się o świadczenia, w przypadku stypendium rektora, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogi;

2) Dział Dydaktyki i Spraw Studenckich w przypadku stypendium socjalnego; wnioski o stypendium socjalne należy składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 w pokoju nr 213, (I piętro Wielofunkcyjna Hala Sportowa z pływalnią). W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny: 32 2075443, 32 2075121.

Specjalista ds. administracji, mgr Grażyna Ciapała

Katowice, dnia 24 września 2019 r.

Wybierz odpowiednia zakładkę z rozwijanego menu.