Formularz zgłoszeniowy zawodnika do AMŚl. w lekkiej atletyce

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
do udziału w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Śląska w Lekkiej Atletyce 2018r.

UWAGA!!!
zgłoszenia udziału zawodnika dokonuje trener - opiekun danej uczelni. Jest to jedyna forma zgłoszenia udziału w zawodach!!!
Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie proszę zapoznać się regulaminem technicznym rozgrywek.

Oprócz formularza konieczne jest przedstawienie organizatorowi druku zgłoszenia ostatecznego dostępnego na stronie internetowej OŚ AZS Katowice (pobierz tutaj).

Dane do formularza proszę wpisywać zgodnie z zasadami pisowni (imię i nazwisko z dużej litery, kolejne litery małe np. Jan Kowalski a nie JAN KOWALSKI)

Zebrane dane służą jedynie przygotowaniu lista startowych w zawodach nie podlegają archiwizacji.

Wybierz uczelnię.
Wpisz nazwisko zawodnika
Wpisz imię zawodnika.
Każdy zawodnik musi posiadać numer startowy w dniu zawodów. ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA NUMERÓW STARTOWYCH!!!
Wybierz TAK jeśli zawodnik startuje w biegu sztafetowym 4x100m
Wybierz konkurencję.