Zdrowie sportowca i aktywność fizyczna społeczeństwa – największą wartością

XVI Konferencja Nowoczesne Technologie w Medycynie Sportowej „Zdrowie sportowca i aktywność fizyczna społeczeństwa – największą wartością”, która odbędzie się w dniach 23-24 października 2015 r. w Łodzi.

Tematem przewodnim Konferencji będzie ochrona zdrowia zawodników w czasie treningu i zawodów, mająca na celu obniżenie ryzyka utraty zdrowia, jak również podejmowanie działań zwiększających aktywność fizyczną społeczeństwa.

Konferencja adresowana jest do lekarzy medycyny sportowej, lekarzy innych specjalności, fizjoterapeutów, fizjologów wysiłku fizycznego, specjalistów odnowy biologicznej, trenerów, przedstawicieli federacji, związków i klubów sportowych, pracowników administracji samorządowej. Zapraszamy również sportowców, pracowników wyższych uczelni, ośrodków naukowo-badawczych, ośrodków przygotowań olimpijskich, producentów ubioru, sprzętu i urządzeń sportowych, a także przedstawicieli firm farmaceutycznych i ubezpieczeniowych. Obrady naukowe, pokazy i warsztaty będą odbywały się w salach nowoczesnego obiektu Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Więcej informacji http://medsport2015.umed.pl