TechMine Startups ver.3 - na Śląsku zamiast węgla wydobywamy technologię!

Już 4 grudnia o godz. 16:00 w Hotelu Campanile w Katowicach odbędzie się TechMine Startups ver.3. Jak zawsze wystąpią uznani prelegenci, porozmawiamy o inwestycjach w ramach panelu dyskusyjnego z inwestorami a młode innowacyjne firmy będą mogły zaprezentować się przed zgromadzonymi inwestorami i aniołami biznesu.

TechMine Startups to rozmowy o biznesie, inwestycjach, innowacjach i technologii. Usłyszymy o tym jak wielki biznesowy potencjał tkwi w tworzeniu gier, jak ta branża wygląda w liczbach w Polsce i na świecie. Posłuchamy o innowacyjnych rozwiązaniach backupowych, które choć w pełni profesjonalne są w zasięgu każdego z nas. Dowiemy się jak wygląda inwestycja z punktu widzenia anioła biznesu – na rzeczywistych przykładach pokazany zostanie proces inwestycyjny.  Wreszcie prosto z Doliny Krzemowej i uczelni powołanej przy NASA posłuchamy o innowacjach, które są okazją do zmieniania świata w najbliższych latach.

Będziemy także kontynuować rozmowy o inwestycjach w innowacje w ramach panelu dyskusyjnego z udziałem inwestorów. Na koniec emocji dostarczą nam młode firmy, które w ramach pitch session zaprezentują się przed zgromadzonymi inwestorami i aniołami biznesu.

Po części oficjalnej, przeniesiemy się do hotelowej kawiarni, gdzie będziemy kontynuować rozmowy o biznesie, innowacjach i inwestycjach.

Zapraszamy już teraz! Konieczna jest rejestracja przez formularz na stronie http://startups.techmine.pl/rejestracja/ więcej informacji i agenda na http://Startups.TechMine.pl