Rozpocznij karierę z Go Sport – nowa platforma, która pomoże ci w znalezieniu pracy marzeń

Znalezienie odpowiedniej pracy wymaga wysiłku i maksymalnego zaangażowania, szczególnie w dziedzinie sportu. Dlatego największy dystrybutor artykułów sportowych idzie o krok dalej i przedstawia nową platformę – kariera.go-sport.pl.

GO Sport jest ponad 18 lat na polskim rynku. Posiada w swojej ofercie najpopularniejsze marki sportowe, a także marki własne. Sieć wyróżnia się na rynku profesjonalnym podejściem do klienta, ofertą i różnorodnym asortymentem. Jednak GO Sport to nie tylko sklepy, to przede wszystkim firma, która stwarza możliwości. Kreuje nowe pomysły, wdraża nowe systemy, idzie naprzód i działa! To firma, w której ważni są ludzie. Bowiem to, jak dziś wygląda firma, GO Sport zawdzięcza w dużej mierze również pracownikom. Strona kariera.go-sport.pl, ma więc być ważnym elementem Employer Brandingu, dzięki któremu GO Sport może stale nawiązywać kontakt z szukającymi pracy pasjonatami sportu, a także prezentować szerokie możliwości firmy.

Nowa interaktywna i dynamiczna strona GO Sport to w szczególności oferty pracy, informacje o tym, jak wygląda proces rekrutacji, z jakich etapów się składa i do czego firma zobowiązuje się w trakcie procesu. To jednak nie wszystko, strona GO Sport jest również nowoczesna i wychodząca naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, dlatego prócz ofert pracy można będzie za pomocą atrakcyjnych zdjęć i filmików przyjrzeć się aktualnościom z życia GO Sport.

„Niezwykle ważny jest dla nas każdy Kandydat, zwracamy dużą uwagę na Candidate Experience, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę naszej zakładki KARIERA – mówi Magdalena Pasiek-Nowa, Koordynator ds. Szkoleń i Rekrutacji GO Sport. Przy projektowaniu strony staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby osób poszukujących pracę, a zarazem reprezentujących różne pokolenia. Chcemy na bieżąco dzielić się tym, co dzieje się w naszej firmie i  pokazywać sposób, w jaki żyjemy sportem według naszych wartości”.