Informacja o zjeździe absolwentów

Szanowni Państwo, absolwenci AWF Katowice,

W tych trudnych dniach wszyscy śledzimy najnowsze wiadomości związane z pandemią COVID-19. Jest to ciężki czas, którym powinniśmy się zjednoczyć i wzajemnie wspierać. Zaistniała sytuacja wywróciła do góry nogami nasze plany związane z organizacją Zjazdu i nadal jest dla nas wielkim wyzwaniem i niewiadomą.

Liczymy na to, że ten ciężki okres pewnego dnia przeminie, a wtedy właśnie najważniejszą rzeczą będzie powrót do normalności. Wierzymy, że ten moment stabilizacji nadejdzie jak najszybciej i w ciągu kilku może kilkunastu tygodni będziemy mogli funkcjonować tak jak przedtem. Do tej pory nie wiemy i jeszcze przez klika tygodni wiedzieć nie będziemy, czy w ogóle organizacja tak dużego przedsięwzięcia, jakim jest zjazd Absolwentów z okazji 50-lecia będzie mogła dojść do skutku. Zależy nam aby ta niesamowita okazja spotkania swoich dawnych przyjaciół, współlokatorów czy wykładowców po tak wielu latach od ukończenia studiów odbyła się w zgodnie z planem, jednak zdajemy sobie sprawę, że zdrowie jest najważniejsze i nie możemy go w żaden sposób narażać.

Nasze działania organizacyjne z powody epidemii nie spowolniły i jesteśmy gotowi przygotować tę imprezę w zaplanowanym terminie.

Deklarujemy, że ostateczna decyzja dotycząca organizacji Zjazdu lub zmiany jego terminu zostanie Państwu podana do wiadomości do połowy maja br.

Na ten jednak moment życzymy Państwu zdrowia, spokoju i nadziei na poprawę sytuacji.

 W imieniu Komitetu organizacyjnego obchodów 50-lecia AWF Katowice

dr Bartłomiej Szade