Wspomnienie o zmarłych pracownikach AWF Katowice.

Oskar Kozikiewicz

Drodzy Pracownicy

Co roku w pierwszych dniach listopada z inicjatywy Pani prof. Heleny Stokłosy organizowana była msza święta w intencji zmarłych pracowników naszej Uczelni. Obecny czas pandemii nie jest sprzyjający dla takich spotkań. Proponuję więc, by w tym roku wspominać nasze koleżanki i naszych kolegów w sposób indywidualny. Ich nazwiska znajdują się w załączonym pliku.

W tym roku zmarły niestety trzy kolejne osoby z naszego grona:

Katarzyna Kuczera, która całym sercem wspierała działalność organizacyjną naszego uczelnianego klubu AZS AWF Katowice.

Zofia Cichorska przez wiele lat pracowała w administracji Uczelni i mieszkała na jej terenie.

Danuta Paszek, wieloletni pracownik administracji.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy już mogli wspominać naszych zmarłych w krypcie katowickiej katedry, a ich liczba się nie zmieni.

Rajmund Tomik