VIII Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa z warsztatami.

Oskar Kozikiewicz

W sobotę 7 marca w głównej hali Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa z warsztatami. Odbywa się ona pod patronatem Śląskiego Związki Piłki Nożnej oraz rektora katowickiej AWF prof. Adama Zająca.

W tym roku organizatorzy postanowiliśmy połączyć teorię z praktyką co przełoży się na dwie części warsztatowe z zagranicznymi prelegentami.  Oczywiście będzie zaliczana do licencji trenerskich PZPN, gratyfikowana aż 4 punktami.

Dla studentów AWF Katowice stała cena to tylko 100 zł ❗️

Jednym z prelegentów, pierwszy raz w Polsce, będzie Albert Capellas - obecnie trener reprezentacji Danii U21, były szef szkolenia FC Barcelony oraz asystent trenera Petera Bosza w Borussii Dortmund! Zapraszamy do spędzenia 3h z jednym z największych fachowców od piłki młodzieżowej oraz ataku pozycyjnego na świecie.

Wykład będzie oparty o 30-letnie doświadczenie w pracy na każdym szczeblu: od zespołów młodzież owych aż po piłkę seniorską na poziomie Ligi Mistrzów.

We wcześniejszy latach w prelekcjach i pokazach brały udział takie osoby, jak Katalończyk Carles Romagosa Vidal, który przez kilka lat był dyrektorem technicznym akademii Paris Saint-Germain czy Richard Grootscholten. Holender pracował na kilku kontynentach. Pomagał w zakładaniu futbolowej akademii Zagłębia Lubin, pracował w Feyenoord Rotterdam, a teraz jest dyrektorem wykonawczym Akademii Legii Warszawa.
Zapisy pr zez portal PZPN24 -> WYDARZENIA -> KURSY, LICENCJE & KONFERENCJE - (organizator Śląski ZPN).
Wszelkie informacje na PZPN24 oraz pod linkiem:

Zapraszamy!!