Uroczyste wręczenie powołań przez nowego Rektora prof. dr hab. Grzegorza Jurasa

Po tygodniu od objęcia stanowiska Rektora prof dr hab. Grzegorz Juras wręczył tytuły profesora dydaktyczego AWF Katowice. Tytuły otrzymali dydaktycy: dr Krystyna Kwaśna, dr Władysław Szyngiera, dr Piotr Halemba oraz dr Wiesław Grabaciak. Nowym profesorom pogratulował prorektor ds. dydaktyki i studentów dr hab. Rajmund Tomik, prof. AWF Katowice. Zobacz galerię z tej uroczystości.

W pierwszym dniu na stanowisku Rektora AWF Katowice prof. dr hab. Grzegorz Juras uroczyście wręczył akty powołania prorektorom, dziekanom i dyrektorom instytutów naukowych AWF. Prorektorem ds. dydaktyki i studentów i jednocześnie I zastępcą rektora został dr hab. Rajmund Tomik, prof. AWF Katowice, Prorektorem ds. nauki dr hab. Bogdan Bacik, prof. AWF Katowice, a Prorektorem ds. promocji i sportu dr hab. Arkadiusz Stanula, prof. AWF Katowice. Powołania na stanowiska dziekanów otrzymali: dr Wiesław Garbaciak, prof. AWF Katowice, który będzie kierował Wydziałem Wychowania Fizycznego, dr hab. Anna Polak, prof. AWF Katowice - nowa szefowa Wydziału Fizjoterapii oraz dr Grzegorz Mikrut, który objął Wydział Zarządzania w Sporcie i Turystyce. Nominację na Dyrektora Instytutu Nauk o Sporcie otrzymał prof. dr hab. Adam Zając, a Instytutem Badawczo-Rozwojowym Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu pokieruje prof. dr hab. n.med.Andrzej Małecki.

Zobacz galerię zdjęć klikając tutaj lub w zdjęcie.