Spotkanie z żołnierzami jednostki specjalnej Komandosów z Lublińca || Legia Akademicka

Oskar Kozikiewicz

W związku z naborem do programu Legia Akademicka zapraszamy studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki  w Katowicach na spotkanie z żołnierzami jednostki specjalnej Komandosów z Lublińca w dniu 03.12.2019 r. w godz. o d 10:00 – 12:00 budynek A  wejście główne.

Legia Akademicka to program skierowany do studentów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcieliby odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy, myślą o wstąpieniu do wojska i służbie czynnej. To możliwość przeżycia wielkiej przygody, realizacja własnych pasji, sprawdzenia się, a co najważniejsze to szansa na zdobycie bardzo unikalnych umiejętności i kwalifikacji, to prestiż i znaczący wpis w CV każdego studenta, który jako absolwent z ukończonym szkoleniem w ramach Legii Akademickiej szczególnie wyróżni się na cywilnym rynku pracy. Zapisać się do programu w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki mogą również studenci innych uczelni, którzy nie posiadają przeszkolenia wojskowego.

wiecej informacji --> https://www.awf.katowice.pl/aktualnosci/legia-akademicka-iii-edycja