Rusza rejestracja na wybrane aktywności 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

Oskar Kozikiewicz

Na stronie 4. ŚFN w menu PROGRAM dostępne są już informacje dotyczące stanowisk pokazowych, wykładów, warsztatów oraz wystaw. Aktywności można przeglądać w formie spisu, a także harmonogramu (dla aktywności, które trwają w określonych ramach czasowych). W najbliższych dniach dołączą do nich informacje o pozostałych aktywnościach.

Zgłoszenia można przeglądać tutaj: https://www.slaskifestiwalnauki.pl/harmonogram-festiwalu

Już 3 stycznia 2020 r. o godzinie 14.00 ruszy rejestracja na wybrane wydarzenia festiwalowe. Przypominamy, że udział w 4. ŚFN jest bezpłatny, a w większości wydarzeń można uczestniczyć w ramach tzw. "wolnego dostępu". Niektóre wydarzenia, takie jak wykłady, warsztaty, wydarzenia specjalne (np. Uroczysta Gala Otwarcia 4. ŚFN w Teatrze Śląskim) czy wybrane spotkania z gośćmi specjalnymi wymagają jednak wcześniejszej rejestracji. Rejestracja na poszczególne wydarzenia będzie dostępna przez harmonogram festiwalu po kliknięciu w wybrane aktywności.

Po zarejestrowaniu się na wybrane wydarzenie uczestnik otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa. Aby dokończyć rejestrację uczestnik MUSI potwierdzić chęć wzięcia udziału w wybranym wydarzeniu (poprzez kliknięcie w link przesłany mailem). Po potwierdzeniu uczestnik otrzyma maila zwrotnego z plikiem PDF, który będzie stanowił podstawę do wzięcia udziału w wybranym wydarzeniu. Plik należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym aby móc okazać go obsłudze Festiwalu.

UWAGA! Przypominamy, że grupy zorganizowane (np. grupy szkolne) muszą przed rejestracją na wydarzenia dokonać rejestracji grupy zorganizowanej, która możliwa jest pod tym adresem: https://www.slaskifestiwalnauki.pl/rejestracja-na-wejscie-do-mck

Rejestracja grupy zorganizowanej jest warunkiem koniecznym aby możliwe było wejście na teren budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Osoby indywidualne nie muszą się rejestrować.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych dostępne są pod tym adresem: https://www.slaskifestiwalnauki.pl/dla-odwiedzajacych-0