Przedstawiamy program 4. ŚFN KATOWICE

Oskar Kozikiewicz

W ramach noworocznego prezentu prezentujemy pierwsze informacje dotyczące programu 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Na stronie Festiwalu w menu PROGRAM dostępne są już informacje dotyczące stanowisk pokazowychwykładówwarsztatów oraz wystaw. Aktywności można przeglądać w formie spisu, a także   (dla aktywności, które trwają w określonych ramach czasowych). W najbliższych dniach dołączą do nich informacje o pozostałych aktywnościach.

Już teraz zapraszamy do śledzenia pojawiających się na naszej stronie informacji, które będą dotyczyły między innymi wydarzeń na scenach, koncertów i przedstawień. Jesteśmy dumni mogąc potwierdzić, że podczas 4. edycji Festiwalu program wystąpień gości specjalnych, a także wybranych innych wydarzeń będzie realizowany na sześciu odrębnych scenach.

Przypominamy, że udział w 4. ŚFN jest bezpłatny, a w większości wydarzeń można uczestniczyć w ramach tzw. "wolnego dostępu". Niektóre wydarzenia, takie jak wykłady, warsztaty, wydarzenia specjalne (np. Uroczysta Gala Otwarcia 4. ŚFN w Teatrze Śląskim) czy wybrane spotkania z gośćmi specjalnymi wymagają jednak wcześniejszej rejestracji. Rejestracja na te wydarzenia zostanie uruchomiona 3 stycznia 2020 r. o godzinie 14.00.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w 4. ŚFN dla uczestników indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych dostępne są TUTAJ.