Nagrody Prezydenta Miasta Katowice w Dziedzinie Sportu rozdane.

Oskar Kozikiewicz

We wtorek 22 maja w Miejskim Domu Kultury Szopienice–Giszowiec, w filii przy pl. Pod Lipami odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Katowice w Dziedzinie Sportu.

Laureatkami nagród prezydenta Katowic Marcina Krupy w kategorii Najlepszy Sportowiec Katowic zostały cztery  zawodniczki naszego klubu AZS AWF Katowice:  Justyna Święty- Ersetic oraz Ewa Swoboda, Paulina Paszek, Justyna Iskrzycka oraz Kamilia Źuk.  

W kategorii trener/działacz sportowy Nagrodę Prezydenta Katowic w dziedzinie sportu otrzymał trener AZS AWF Katowice -  Aleksander Matusiński, opiekun lekkoatletycznej sztafety 4x400 m, z którą sięgnął po złoto ME w hali i na otwartym stadionie.

Wyróżnienia w kategorii Sportowa Nadzieja Katowic odebrali również zawodnicy naszego klubu: pływaczka – Dominika Kossakowska oraz judoka Cezary Tchórzewski.

https://www.facebook.com/Katowice.eu/videos/462516924292382/UzpfSTM1ODM4NDAxNzU4ODY4NjoyMjg4MTY5MTkxMjc2ODE2/?notif_id=1560927921610007&notif_t=page_post_reaction