Logowanie do platformy elearningowej AWF Katowice

administrator

Szanowni studenci,

Centrum Zdalnego Nauczania informuje, że z dniem 1 czerwca 2020r. uruchomiona została dla Was możliwość korzystania z Platformy Elearningowej AWF Katowice. Aby rozpocząć korzystanie jako pełnoprawny użytkownik konieczne jest wykonanie kilku działań:

 1. Należy zalogować się do platformy korzystając z tego linku http://www.moodle.awf.katowice.pl/ lub klikając tutaj.
 1. W polu login należy podać adres mailowy do MS Office 365 (np. 11111@awfkatowice.edu.pl) adres mailowy jest taki sam.
 2. Hasło jest wygenerowane automatycznie i przesłane na uczelniany adres mailowy MS Office 365. Jeśli hasło nie dotarło na Wasz adres mailowy w domenie @awfkatowice.edu.pl (pkt 2.1 2-5) proszę wykonać polecenie opisane poniżej w pkt. 1c (resetowanie hasła) pamiętając, że loginem  w systemie moodle jest adres mailowy w domenie @awfkatowice.edu.pl.
 3. Należy skorzystać z linku https://www.moodle.awf.katowice.pl/login/forgot_password.php lub kliknąć tutaj aby zresetować hasło. Proszę uzupełnić TYLKO jedno pole (ADRES EMAIL). Następnie logując się do poczty w MS Office 365 (patrz>>>pkt 2.1-2.5.) trzeba potwierdzić link w otrzymanym mailu i postępować zgodnie z poleceniami.
 4. W przypadku jeśli nie dostaliście loginu i hasła do MS Office 365 należy skontaktować się mailowo z administratorem systemu office365@awf.katowice.pl. A po otrzymaniu loginu i hasła, należy postępować jak w pkt 2.

2. Logowanie MS Office 365 (Teams)

 1. W przeglądarce internetowej wybierz >> https://www.office.com/?omkt=pl-pl
 2. Zaloguj adresem email otrzymanym z Działu IT AWF tj w domenie >>@awfkatowice.edu.pl
 3. Wpisz Twoje hasło do tej poczty.
 4. Po poprawnym zalogowaniu zobaczysz listę aplikacji MS Office 365.
 5. Wybierz >> Outlook

Jeśli masz dostęp do tej poczty to oznacza, że możesz przejść do logowania na platformę elearningową Moodle AWF Katowice

 1. Wybierz w przeglądarce adres >> https://www.moodle.awf.katowice.pl/
 2. Jeśli robisz to po raz pierwszy wybierz >>Zapomniałeś(aś) nazwy użytkownika lub hasła?
 3. Następnie w polu >>Wyszukaj po adresach e-mail<< wpisz adres mailowy MS Office
 4. Przejdź do skrzynki MS Office i potwierdź otrzymany z CZN AWF Katowice link.
 5. Następnie postępuj zgodnie z zaleceniami >> potwierdź zasady korzystania z platformy, politykę RODO oraz politykę prywatności.
 6. W kolejnym kroku >> dodaj zdjęcie portretowe (obowiązkowe!!!) i zapisz ustawienia.
 7. Teraz możesz korzystać ze wszystkich kursów, do których będziesz miał dostęp na platformie elearnigowej AWF Katowice.

Studenci studiów I stopnia wydziału WF kierunku WF i Sport powinni zalogować się nowym adresem mailowym w celu sprawdzenia poprawności funkcjonowania swojego konta. Konieczne jest oczywiście posiadanie dostępu do poczty mailowej w MS Office 365!!!

Bardzo proszę o dokonanie tych działań niezwłocznie, nie zostawiać tego na ostatni moment przed egzaminem lub zaliczeniem realizowanym na platformie elearningowej AWF Katowice.

--------------------------------------------

Dyrektor
Centrum Zdalnego Nauczania
AWF Katowice

dr Bartłomiej Szade