Kolejne medale w AMP

W rozegranych w Poznaniu 11.05 br. Akademickich Mistrzostwach Polski w szermierce reprezentacja Akademii Wychowania Fizycznego im Jerzego Kukuczki w Katowicach wygrała klasyfikację generalną. Na zwycięstwo złożyły się przede wszystkim: złoty medal w szpadzie mężczyzn - Mateusz Antkiewicz, srebrny medal Martyny Swatowskiej w szpadzie kobiet, również srebrny medal w szabli mężczyzn - Marcin Wystel oraz brąz w szabli, który zdobył student studiów doktoranckich Michał Kochan. Uczelnię reprezentowali również: Kasper Chyrek, Damian Michalak, Jan Wenglarczyk, Aleksandra Szklar i Weronika Janicka.

Gratulujemy sukcesów,

Na zdjęciu od lewej:Mateusz Antkiewicz, Martyna Swatowska, dr Michał Morys opiekun reprezentacji AWF, Michał Kochan i Marcin Wystel. (kliknij zdjęcie aby powiększyć).