Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Katowice w dziedzinie sportu 2020

Oskar Kozikiewicz

Tegoroczna Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Katowice w dziedzinie sportu odbyła się w formule online. Jak co roku Prezydent Miasta Katowice przyznał nagrody wyróżniającym się katowickim sportowcom, drużynom, działaczom oraz trenerom. Wśród laureatów nie mogło oczywiście zabraknąć naszych studentów, zawodników i trenerów.

Pośród wyróżnionych zespołów znalazła się drużyna Juniorów starszych AZS AWF Romus Mickiewicz Katowice.

Nagrodę w kategorii najlepszy działacz/trener odebrał m. in. Absolwent AWF Katowice trener koszykówki Jarosław Jakubiec.

 

W kategorii Sportowa Nadzieja Katowic, znalazły się dwie zawodniczki z naszego klubu: Dominika Kossakowska (pływanie) oraz Magdalena Stefanowicz (lekkoatletyka).

W kategorii Najlepszy Sportowiec Katowic wyróżnionych zostało czterech naszych zawodników: Wiktor Mrówczyński (judo), Katarzyna Wasick (pływanie), Justyna Iskrzycka (kajakarstwo) oraz Justyna Święty- Ersetic. (lekkoatletyka).

Gratulujemy wszystkim laureatom.