Bezpłatne, certyfikowane szkolenia dla studentów AWF Katowice

Oskar Kozikiewicz

Zapraszamy studentów ostatnich czterech semestrów studiów pierwszego lub drugiego stopnia (lub jednolitych studiów magisterskich) wszystkich kierunków na AWF Katowice na bezpłatne certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji w zakresie:

• Instruktora narciarstwa
  • Instruktora snowboardu
  • Instruktora żeglarstwa jachtowego
  • Instruktora kajakarstwa
  • Instruktora windsurfingu

Wszystkie wyżej wymienione realizowane będą jako 7- dniowe zajęcia wyjazdowe. Terminy

wyjazdów zostaną podane po przeprowadzeniu rekrutacji.

W ramach zajęć na uczelni (156 godzin wykładów i ćwiczeń) realizowane będą szkolenia w

zakresie:

• Instruktora odnowy biologicznej w sporcie - szkolenia w języku polskim
  • Instruktora odnowy biologicznej w sporcie - szkolenia w języku angielskim
  • Menedżera sportu
  • Specjalisty ds. żywienia i suplementacji w sporcie

W ramach wszystkich zaplanowanych szkoleń oferujemy pakiet bezpłatnych szkoleń z pracodawcami

oraz zajęcia rozwijające kompetencje w zakresie komunikacji (8 modułów po 4 godziny każdy). Termin zakończenia szkoleń: drugi kwartał 2021 r.

Rekrutacja trwa do 27 października 2020 r.

Regulamin modułu    https://cl.awf.katowice.pl/index.php/s/XPfc7DhkqqNzkDs?fbclid=IwAR0c1VbW_BVJQhZ3FCzyomlraxIhvzrKhX0tkvMhJwDmQ7tgG9c77rEHT44

Szczegóły rekrutacji:

Kandydaci przesyłają Formularz Zgłoszeniowy na wybrane szkolenie na adres mailowy:

Termin przesyłania zgłoszeń: 27 październik 2020 r

Ogłoszenie listy rankingowej: do 30 października 2020 r.

Osoby zakwalifikowane otrzymają drogą mailową od koordynatora rekrutacji komplet dokumentów, które należy wypełnić, podpisać, zeskanować i odesłać na podany adres mailowy najpóźniej do: 3 listopada 2020 r.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz wieloma pytaniami dotyczących rekrutacji do modułu II projektu POWER zapraszamy na spotkanie na platformie TEAMS dnia: 21.10.2020r. w środę o godz. 12.00.
Poniżej link do spotkania: