Aktualności

Drodzy studenci, Poniżej zamieszczamy link do strony gdzie będą udostępniane aktualne plany zajęć w trybie zdalnym. ZAJĘCIA W TRYBIE ZDALNYM... czytaj dalej »
Studenci AWF Katowice sfilmowali dla Państwa zestawy ćwiczeń fizycznych, podpowiadając w jaki sposób uczniowie mogą dbać o sprawność fizyczna pozostając... czytaj dalej »
Dzisiaj zakończyły się wybory Rektora AWF Katowice na kadencję 2020-2024. Zgodnie z jednogłośną decyzją Kolegium Elektorów Uczelni nowym Rektorem AWF... czytaj dalej »
Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia rozwiązań przeciwdziałających... czytaj dalej »
W związku z zawieszeniem kontaktowych zajęć dydaktycznych zobowiązuję nauczycieli akademickich i studentów do utrzymania ciągłości procesu dydaktycznego z wykorzystaniem dostępnych... czytaj dalej »
Koronawirus przenosi się: Bezpośrednio, drogą kropelkową. Zawierające wirusa drobne kropelki powstają w trakcie kaszlu, kichania, mówienia i mogą być bezpośrednią... czytaj dalej »
Zarządzenie Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia zajęć... czytaj dalej »
W dniu 26.02.2020r. odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Turystyce organizowany przez Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką. W... czytaj dalej »
Zebrania wyborcze w wyborach przedstawicieli do Kolegium Elektorów Uczelni odbędą się w auli im. Lechosława Deca w terminach we wtorek... czytaj dalej »
W związku z wyborami do Kolegium Elektorów Uczelni przedstawicieli nauczycieli akademickich ogłaszam godziny rektorskie w dniu 11 marca 2020 r... czytaj dalej »