Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kierunek SPORT studia stacjonarne I stopnia od roku akademickiego 2019/2020 realizowany będzie w ramach projektu dofinansowanego... czytaj dalej »
Z przyjemnością informujemy, że kierunek WF studia stacjonarne II stopnia od roku akademickiego 2019/2020 realizowany będzie w ramach projektu dofinansowanego... czytaj dalej »
W dniach 15- 19 maja w Olsztyńskiej Aquaswerze odbyły się Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Drużyna AZS AWF Katowice... czytaj dalej »
W dniu 18 maja 2019 r. na wielofunkcyjnej hali sportowej AWF Katowice odbył się Finał Basketmanii . W turnieju brało... czytaj dalej »
IX rekreacyjny przejazd rowerowy na trasie Katowice–Kraków 25 maja 2019r. Honorowy Patronat objęli: Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski Marszałek Województwa... czytaj dalej »
W dniach 9-10 maja 2019 r. w Warszawie, we współpracy Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z Polskim... czytaj dalej »
Wiele emocji dostarczyli nam zawodnicy AZS AWF Katowic. Zaczęli pływacy na Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Podczas czterodniowych zmagań nasi pływacy... czytaj dalej »
W związku z organizacją „AWFalii 2019" ogłaszam godziny rektorskie od 22.05 do 23.05.2019r. Zapraszam wszystkich studentów i pracowników do czynnego... czytaj dalej »
Zapraszamy do współpracy kibiców piłki nożnej!!! Ruszamy z badaniami kibiców kolejnej międzynarodowej imprezy sportowej w ramach projektu badawczego „Determinanty uczestnictwa... czytaj dalej »