Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kierunek WF studia stacjonarne II stopnia od roku akademickiego 2019/2020 realizowany będzie w ramach projektu dofinansowanego... czytaj dalej »
Z przyjemnością informujemy, że kierunek SPORT studia stacjonarne I stopnia od roku akademickiego 2019/2020 realizowany będzie w ramach projektu dofinansowanego... czytaj dalej »
W dniach 15- 19 maja w Olsztyńskiej Aquaswerze odbyły się Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Drużyna AZS AWF Katowice... czytaj dalej »
Wiele emocji dostarczyli nam zawodnicy AZS AWF Katowic. Zaczęli pływacy na Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Podczas czterodniowych zmagań nasi pływacy... czytaj dalej »
W związku z organizacją „AWFalii 2019" ogłaszam godziny rektorskie od 22.05 do 23.05.2019r. Zapraszam wszystkich studentów i pracowników do czynnego... czytaj dalej »
Zapraszamy do współpracy kibiców piłki nożnej!!! Ruszamy z badaniami kibiców kolejnej międzynarodowej imprezy sportowej w ramach projektu badawczego „Determinanty uczestnictwa... czytaj dalej »
Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach przy ul. Gen. J. Hallera 28 zaprasza na spektakl pt.: „Hen. O końcu” wg... czytaj dalej »
W związku z organizacją Gali Środowiska Akademickiego „Kukucjusze 2019” odwołuję zajęcia w Auli im. Lechosława Deca w dniu 17 maja... czytaj dalej »
Ekipa AWF Katowice zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej Akademickich Mistrzostw Polski w szermierce. Katowiczanie na podium wyprzedzili poznańskie uczelnie – Politechnikę... czytaj dalej »
Agencja Asekuracji i Ochrony Certum zapewniająca bezpieczeństwo podczas tegorocznych rajdów rowerowych Z Rynku do Rynku - AWF Katowice Cycling Team... czytaj dalej »