Aktualności

Drodzy Studenci w AWF w Katowicach, Drodzy Kandydaci na studia w AWF w Katowicach, Drodzy Pracownicy AWF w Katowicach Informuję,... czytaj dalej »
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach trzeci raz z rzędu najlepsza w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020... czytaj dalej »
Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie wprowadzenia rozwiązań przeciwdziałających... czytaj dalej »
Zapraszamy do przeczytania ciekawego wywiadu z prof. dr. hab. Grzegorzem Jurasem - Rektorem elektem AWF Katowice. Zobacz pełny tekst aktykułu.czytaj dalej »
Zarządzenie 43/2020 Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 3 sierpnia 2020 r. w sprawie wprowadzenia... czytaj dalej »
Wybory do Senatu AWF Katowice odbędą się we wtorek 23 czerwca 2020 r. , w hali gier zespołowych w Wielofunkcyjnej... czytaj dalej »
Kredyt studencki – tani i dostępny przez cały rok Przyznawany na preferencyjnych warunkach i dostępny przez cały rok – to... czytaj dalej »
Film opowiadający o naszej świetnej zawodniczce W roli głównej: Mistrzyni Europy oraz medalista Mistrzostw Świata - Ewa Trzebińska W roli... czytaj dalej »
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych Akademickiego Centrum Kształcenia AWF Katowice. W ofercie pojawił się nowy kierunek -... czytaj dalej »
„ Zaburzenia uprawiania hazardu i problemowe korzystanie z Internetu wśród piłkarzy " to pierwsze w Polsce badanie, poświęcone problemowi uzależnienia... czytaj dalej »