Aktualności

Szanowni Państwo, W 2021 roku planowany jest rejs w ramach promocji 50-lecia AWF Katowice na trasie – z Gliwic do... czytaj dalej »
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach nawiązała współpracę z informatyczną firmą ProTrainUp. Jesteśmy pierwszą uczelnią wyższa w Polsce,... czytaj dalej »
Drodzy Studenci, poniżej przedstawiamy plany zajęć dla dla modułu II POWER 3.5 Przedsiębiorczość odnowa biologiczna po polsku odnowa bilogiczna po... czytaj dalej »
Minister Przemysław Czarnek zatwierdził listę uczelni zakwalifikowanych do realizacji II edycji projektu pn. „Narodowa Reprezentacja Akademicka” na rok 2021. Projekt... czytaj dalej »
Szanowne Koleżanki, Koledzy Szanowne Władze Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach Po raz kolejny udowodniliśmy, że bezinteresowność w... czytaj dalej »
Tegoroczna Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Katowice w dziedzinie sportu odbyła się w formule online. Jak co roku Prezydent Miasta... czytaj dalej »
Kończący się powoli rok dał się nam wszystkim mocno we znaki. Nawet zbliżające się święta Bożego Narodzenia zapowiadają się inaczej... czytaj dalej »
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy świąteczne życzenia od zawodników naszego KS AZS AWF Katowice. https://youtube.com/playlist?list=PL_mCCrR_A2WmDoxKmUE_dnxw5ei4JnoPUczytaj dalej »
W dniach 16-20.12.2020r. w Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Kolejny raz pływacy AZS AWF... czytaj dalej »