Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kierunek SPORT studia stacjonarne I stopnia od roku akademickiego 2019/2020 realizowany będzie w ramach projektu dofinansowanego... czytaj dalej »
Z przyjemnością informujemy, że kierunek WF studia stacjonarne II stopnia od roku akademickiego 2019/2020 realizowany będzie w ramach projektu dofinansowanego... czytaj dalej »
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki drugi raz z rzędu najlepsza w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019. Ranking Szkół... czytaj dalej »
We wtorek 22 maja w Miejskim Domu Kultury Szopienice–Giszowiec, w filii przy pl. Pod Lipami odbyła się uroczystość wręczenia Nagród... czytaj dalej »
Weekend pełen emocji zafundowali nam nasi sportowcy podczas 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego. Worek z medalami dla naszego klubu otworzyła... czytaj dalej »
JM Rektor AWF Katowice prof. dr hab. Adam Zając ogłasza godziny rektorskie w dniu 21 czerwca 2019 r.czytaj dalej »
„Trening mistrzowski w biegach wytrzymałościowych” to tytuł kolejnej edycji konferencji organizowanej przez Zakład Lekkiej Atletyki AWF Katowice przy współudziale Polskiego... czytaj dalej »
INFORMACJA O UTRUDNIENIACH W RUCHU DROGOWYM „KATOWICE-OSTRAVA NA KOLE 2019” IV rekreacyjny przejazd rowerowy na trasie Ostrawa–Katowice–Ostrawa 14-16 czerwca 2019r... czytaj dalej »
Politechnika Opolska wśród mężczyzn i Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach wśród kobiet zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej,... czytaj dalej »
Już w niedzielę, 16 czerwca 2019 roku zapraszamy na 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego – jeden z najstarszych mityngów lekkoatletycznych... czytaj dalej »