Aktualności

Drodzy Studenci, Drodzy Pracownicy AWF w Katowicach Informujemy, że podjęta została decyzja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku... czytaj dalej »
Szanowni Państwo proszę zapoznać się z zasadami postępowania związanymi z pandemią COVID-19 dla poszczególnych grup. Student==> otwórz odnośnik Nauczyciel akademicki... czytaj dalej »
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach trzeci raz z rzędu najlepsza w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020... czytaj dalej »
W dniu 15 września br. w Sali Sejmu Śląskiego odbyło się inauguracyjne posiedzenie Śląskiej Rady Turystyki powołanej przez Marszałka Województwa... czytaj dalej »
Drodzy Studenci w AWF w Katowicach, Drodzy Kandydaci na studia w AWF w Katowicach, Drodzy Pracownicy AWF w Katowicach Informuję,... czytaj dalej »
14 września o godzinie 12:00 odbędzie się konferencja prasowa na której zaprezentowane zostaną pierwsze w Polsce wyniki badań "Charakterystyka zjawiska... czytaj dalej »
W dniu dzisiejszym (08 września 2020r.) w Auli im. Lechosława Deca odbyło się pierwsze w tej kadencji władz Uczelni posiedzenie... czytaj dalej »
Po tygodniu od objęcia stanowiska Rektora prof dr hab. Grzegorz Juras wręczył tytuły profesora dydaktyczego AWF Katowice. Tytuły otrzymali dydaktycy:... czytaj dalej »
W dniach 28-30 sierpnia we Włocławku odbyły się 96. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Piątkowa rywalizacja sprinterska była popisem... czytaj dalej »
Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie wprowadzenia rozwiązań przeciwdziałających... czytaj dalej »