Aktualności

Dziś naszą Uczelnię odwiedziła najszybsza kobieta starego kontynentu. Mistrzyni Europy na 60m – Ewa Swoboda ze swoją trenerką Iwoną Krupą... czytaj dalej »
Już w ostatni weekend marca startuje kurs Organizacja e-sportu. Każdy zainteresowany tematyką sportów elektronicznych będzie mógł dowiedzieć się od specjalistów... czytaj dalej »
Drodzy studenci, Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą AWF Katowice zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdu na zagraniczne, płatne praktyki... czytaj dalej »
Celem konferencji jest propagowanie wiedzy i nowoczesnych rozwiązań technologicznych jakie niesie dzisiejsza rehabilitacja i medycyna wśród fizjoterapeutów, lekarzy i inżynierów... czytaj dalej »
Zapraszamy na niezwykłe i niepowtarzalne wydarzenie, w którym wystąpią artyści z telewizyjnego programu "Mam Talent" oraz akrobaci występujący w najlepszych... czytaj dalej »
II EDYCJA SZKOLEŃ LEGII AKADEMICKIEJ W AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. JERZEGO KUKUCZKI W KATOWICACH 1. PODSTAWOWE INFORMACJE PROGRAM OCHOTNICZEGO SZKOLENIA... czytaj dalej »
Reprezentacja Polski triumfowała w klasyfikacji medalowej podczas Halowych Mistrzostw Europy w Glasgow. Biało-Czerwoni zdobyli 7 medali w tym 5 złotych... czytaj dalej »
Już w piątek 1-go marca rozpoczynają się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Zawody zaplanowane są na 3 dni: 1, 2... czytaj dalej »
Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, podczas którego na pytania dziennikarza Gazety Wyborczej odpowiadał Dyrektor Biura Rektora AWF Katowice -... czytaj dalej »
W dniach 16-17 lutego w Toruniu rozgrywane były 63. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. W szranki stanęło ponad 400... czytaj dalej »